Endomondo Sports TrackerEndomondo Sports Tracker
Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker na system Android Endomondo Sports Tracker na system iOS Endomondo Sports Tracker na system BlackBerry Endomondo Sports Tracker na system Windows Phone Endomondo Sports Tracker na system Nokia Symbian Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker

233651



Bezpłatna aplikacja na urządzenia przenośne.

Aby załadować aplikację Endomondo na Twoje urządzenie, wybierz swój system operacyjny i zeskanuj odpowiedni kod QR.

Jeżeli nie masz aplikacji do skanowania kodów QR, możesz pobrać jedną z darmowych aplikacji, np. QR Reader.

 
(0)  

system operacyjny:

Endomondo Sports Tracker.

    Endomondo to najwyżej oceniana aplikacja tego typu dla systemu Android; idealna do biegania, jazdy na rowerze, chodzenia i innych dyscyplin.
    Dołącz do 20 milionów użytkowników i uwolnij Twoje endorfiny!

    Funkcje wersji BEZPŁATNEJ:
  • Rejestruj prędkość, kalorie i czas podczas uprawiania dowolnego sportu na zewnątrz
  • Wprowadź trening ręcznie, np. jazdę na rowerze stacjonarnym lub siłownię
  • Wskazówki głosowe m.in. o tempie i dystansie po każdym km
  • Peptalk - znajomi wpisują na naszej stronie krótki tekst, który po kilku sekundach dociera do Ciebie
  • Obejrzyj swoją trasę na mapie
  • Rejestruj i kontroluj swoje tętno (działa z pulsometrami Polar Wearlink® + Bluetooth® oraz Zephyr (więcej info na store.endomondo.com)
  • Przeglądaj historię treningów i analizuj międzyczasy
  • Ustaw dystans jako cel i korzystaj z informacji głosowych, aby go osiągnąć
  • Synchronizuj treningi na różnych platformach (wpis przez stronę, niektóre zegarki, import plików - konieczna rejestracja)
  • Wysyłaj treningi na Oś Czasu na Facebooku
  • Oglądaj ostatnie treningi Twoich znajomych na żywo
  • Ścigaj się z czasem znajomego i korzystaj z informacji głosowych, aby go pokonać
  • Wybierz w swojej okolicy trasę i rywalizuj z jej rekordzistą
  • Śledź bieżące aktywności znajomych dodając widget na głównym ekranie telefonu
  • Historia słuchanych utworów podczas treningów
  • Sprawdź trasy w okolicy i korzystaj z mapy w celu orientacji w terenie
  • Ustaw automatyczną pauzę, kiedy się nie przemieszczasz
  • Ustaw odliczanie
  • Dopasuj dane wyświetlane na ekranie głównym, aby były widoczne te, które są dla Ciebie najważniejsze
  • Natychmiastowa informacja głosowa o treningu poprzez naciśnięcie przycisku w słuchawkach (przewodowych)
  • Zrób pauzę i wznów trening poprzez dłuższe naciśnięcie przycisku w słuchawkach (przewodowych)
  • Połącz z rowerowym czujnikiem prędkości i kadencji oraz pulsometrem z ANT+
  • Zintegruj jako SmartExtra ze SmartWatch SonyEricssona
  • Masz dostęp do wszystkich Twoich ustawień: Profil, połącz, prywatność, trening, audio i akcesoria
  • Strefy tętna w podsumowaniu treningu (funkcja Premium/subskrypcja)
  • Informacja o pogodzie w podsumowaniu treningu (funkcja Premium/subskrypcja)
  • Jeśli się zarejestrujesz, wszystkie dane będą automatycznie przesyłane do Twojego zestawienia treningów i sportowej społeczności na www.endomondo.com. To jest miejsce, gdzie można analizować treningi, rywalizować i oglądać znajomych na żywo oraz komunikować się z aktywnymi ludźmi na całym świecie bez względu na model posiadanego telefonu lub innego urządzenia. Czas na uwolnienie Twoich endorfin!

    UWAGA:
    Aplikacja wymaga uprawnienia ACCESS_FINE_LOCATION w celu zapisywania przebiegu Twoich treningów Prosimy o dostęp do Twoich osobistych informacji i kontaktów. Jest to potrzebne, aby umożliwić Ci połączenie ze znajomymi, rywalizować z nimi i obserwować ich bezpośrednio z telefonu. Odczytamy nazwy i adresy e-mail z Twoich kontaktów TYLKO wtedy, gdy sam wybierzesz tą opcję w ustawieniach aplikacji.


Aplikacje
zobacz wszystkie produkty Aplikacje



Nikt nie napisał jeszcze opinii - bądź pierwszy !


Jak dobrać odzież sportową?


Właściwie dobrany ubiór sportowy powinien:

  • chronić przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi (deszczem, śniegiem, wiatrem, itp.)
  • zapewniać dobrą izolację cieplną
  • odprowadzać wilgoć ze skóry na zewnątrz
  • Nic tu nie ma odkrywczego - pierwszy warunek zapewni nam nieprzemakalna, wiatroszczelna kurtka, drugi zaś ciepły sweter.
    Problem pojawia się, kiedy zaczynamy się więcej ruszać. Wzmożony wysiłek fizyczny powoduje podniesienie temperatury ciała. Organizm stara się ochłodzić, wydalając na zewnątrz pot. Wilgoć ze skóry przechodzi na pierwszą wartwę ubioru i ... często tam zostaje. Bielizna bawełniana jest miła w dotyku i dobrze chłonie wilgoć, jednak schnie bardzo długo. W rezultacie po jakimś czasie mamy mokry podkoszulek, który ani nie jest już miły, ani też bezpieczny dla zdrowia. Co dalej? Podkoszulek nie może wchłonąć więcej wilgoci, przechodzi ona zatem do kolejnej warstwy ubioru. Jeżeli kurtka nie przepuszcza pary wodnej, wilgoć z ciała spłynie na dół i przy niskiej temperaturze zastygnie w formie groteskowo wyglądających sopli na dole kurtki.

    Rozwiązaniem jest trójwarstwowy ubiór z "oddychających" materiałów, które z jednej strony chronią przed deszczem, śniegiem i zimnem, z drugiej zaś zapewniają swobodny odpływ pary wodnej na zewnątrz.
    Ważne jest aby wszystkie trzy warstwy ubioru umożliwiały odparowanie wilgoci - niewiele nam da najlepsza bielizna i polar, jeżeli założymy na nie totalnie wodoszczelny "ortalion".

    Odzież sportowa

    Warstwa I - bielizna tworząca właściwy mikroklimat

    Niektórzy uważają, że jest to najważniejsza warstwa ubioru. Dobra bielizna sportowa szybko odprowadza wilgoć z ciała i przekazuje ją do następnej warstwy, częściowo lub całkowicie ją odparowując. Dzięki temu skóra pozostaje sucha i możemy czuć się komfortowo. Ważne jest to zwłaszcza w niższych temperaturach lub przy wietrznej pogodzie, kiedy spocona skóra może nam przysporzyć sporych kłopotów. Klasyczna koszulka bawełniana również odsyssa wilgoć ze skóry ale nie przekazuje jej dalej. Pozostaje mokra co wyziębia skórę i naraża nas na wychłodzenie organizmu.
    Bieliznę można podzielić na trzy grupy: bardzo ciepłą (dla zmarzluchów, osób które mało się ruszają bądź na warunki ekstremalne), średnią (idealna do uprawiania sportów w niższych temperaturach) oraz lekką (na lato lub do wewnątrz - ta bielizna nie grzeje ale odprowadza pot).
    Więcej na temat doboru bielizny znajdziesz w dziale dobór bielizny.
    Uwaga - bielizna musi być obcisła, aby dobrze spełniała swoje zadanie.

    lekka bielizna termoaktywna

    średnia bielizna termoaktywna

    ciepła bielizna termoaktywna

    wiatroszczelna bielizna termoaktywna

    LEKKA BIELIZNA ŚREDNIA BIELIZNA CIEPŁA BIELIZNA WIATROSZCZELNA
    BIELIZNA
    Bielizna doskonale opinająca ciało, przeznaczona na wyższe temperatury lub do wewnątrz (fitness, siłownia, itp). Jej głównym zadaniem jest jak najszybsze odprowadzenie wilgoci z powierzchni skóry i przekazanie jej do warstwy zewnętrznej, gdzie ulega odparowaniu. Ten rodzaj bielizny nie grzeje a wręcz chłodzi, pozostawiając skórę suchą. To elastyczna bielizna na jesień-zimę-wiosnę. Ten rodzaj również bardzo szybko odprowadza wilgoć z powierzchni skóry ale zapewnia też izolację termiczną. Średnia (aktywna) bielizna sprawdzi się również zimą, o ile bardziej się ruszamy.
    Najbardziej uniwersalny rodzaj bielizny termoaktywnej.
    Wykonana z ciepłych materiałów (często np. z wełny) ma przede wszystkim zapewnić odpowiedni komfort termiczny. Musi również efektywnie odprowadzać pot z powierzchni skóry, dlatego często wykonana jest z dwuwarstwowego materiału - warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć a warstwa zewnętrzna izoluje przed chłodem. Jest nieco grubsza a czasami mniej elastyczna niż bielizna z grupy średniej. To zwykle średnia bielizna z naszytymi panelami, wykonanymi z wiatroszczelnej membrany (jak np. Windstopper). Membrana całkowicie chroni przed podmuchami wiatru i zapewnia też izolację termiczną - ten typ bielizny świetnie sprawdza się tam, gdzie jesteśmy narażeni na przewianie.

    Warstwa II - izolacja termiczna

    Ta warstwa ma za zadanie zapewnienie nam ciepła. Dobrym rozwiązaniem są ubiory z materiałów "polarowych". Polary występują w różnych gramaturach (polar 100 jest cienki, polar 300 gruby i bardzo ciepły). Dobór materiału jest uzależniony od temperatury i poziomu aktywności ruchowej.

    Warstwa III - ochrona

    Ostatnia warstwa ubioru musi zapewnić właściwą ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Mamy tu dwa przeciwstawne wymagania: kurtka musi być jak najbardziej wodo i wiatro-szczelna od zewnętrznej strony, zaś od wewnątrz musi łatwo przepuszczać parę wodną. Klasycznym przykładem tego typu materiału jest znany od lat Goretex. Od chwili pojawienia się Goretexu na rynku wynaleziono wiele podobnych materiałów (Goretex też uległ ewolucji), które różnią się szczegółami technicznymi. Ogólnie mówiąc chcemy jak największą paroprzepuszczalność i jak najwyższą wodoodporność. Niestety te wskaźniki idą zwykle w parze z ceną...

     
    Drogi Kliencie!

    25 maja w całej Unii Europejskiej wchodzą nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
    Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy kilka zmian.

    • zaktualizowaliśmy politykę prywatności i plików cookies
    • wprowadziliśmy opcję całkowitego usunięcia konta

    Zgoda na przetwarzanie danych , o którą poprosimy Cię przy składaniu zamówienia wykorzystywane tylko w zakresie potrzebnym do jego realizacji
    (czyli np. Twój adres przekazywany jest firmie kurierskiej w celu dostarczenia przesyłki).

    Informujemy również, że obsługa plików cookies jest włączona w tym serwisie w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności i efektywności, jak i w celach statystycznych.
    Możesz zmienić te ustawienia, klikając na przycisk obok. Zwróć jednak uwagę, że niektóre funkcje sklepu mogą nie działać poprawnie.