Jak dobrać siodełko rowerowe - siodełka Terry

zobacz wszystkie siodełka rowerowe
zobacz siodełka rowerowe Terry
Siodełka rowerowe Terry

Czy kobiety i mężczyźni potrzebują różnych siodeł?


Tak, jednym z produktów najbardziej powiązanych z płcią są siodełka rowerowe.

Największą różnicą między kobietami i mężczyznami jest niewątpliwie strefa genitalna. Podczas jazdy na rowerze większość masy ciała spoczywa na siodełku a to często prowadzi do problemów i dyskomfortu.

Siodełka rowerowe są różne dla kobiet i mężczyzn

Wiele produktów zostało opracowanych specjalnie dla kobiet i mężczyzn. Przykładami są bielizna osobista, spodenki, podkoszulki, buty, kaski, rękawiczki a nawet plecaki. Siodełka rowerowe są oferowane w różnych i częściowo nawet ergonomicznych koncepcjach.

Wiele z nich ignoruje oczywistą różnicę między kobietami i mężczyznami ze względów marketingowych.

Terry od 1994 roku jest pionierem w budowaniu i rozwoju ergonomii siodeł dla kobiet i mężczyzn, w których nie ma miejsca na dyskomfort.

Siodełka Terry dla kobiet i mężczyzn.
Grafiki pokazują strefy kontaktu delikatnych obszarów z siodełkiem.

Damskie i męskie siodełka rowerowe Terry

Podczas jazdy na rowerze większość masy ciała spoczywa na siodełku. Prowadzi to często do problemów i dyskomfortu.
Siodełka Terry dla mężczyzn rozwiązują ten problem.

Męskie siodełka rowerowe Terry

Kobieca anatomii prowadzi do wzrostu nacisku w strefie kontaktu. Dlatego siodła Terry dla kobiet są zaprojektowane tak aby kanał minimalizujący nacisk był jak najszerszy.

Terry Siodła powstrzymują dyskomfort. Zatwierdzone przez lekarzy i ergonomistów sportowych.

Siodełka Terry zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii pomiaru nacisku we współpracy z naszym zespołem ekspertów składającym się z Dr. med. Uwe Niekerken (Urolog), Hedda zu Putlitz (Fizjoterapeuta) i Dr. Kim Tofaute (Naukowiec i Ergonomista) w naszym laboratorium ergonomii.

Dowiedziono, że siodełka Terry skutecznie powstrzymują dyskomfort podczas jazdy na rowerze. Zostały specjalnie opracowane i zaprojektowane dla męskiej i żeńskiej anatomii. 3 strefy komfortu na głównej powierzchni siodełka z ergonomicznym kanałem mniejszającym nacisk ma udowodnioną skuteczność przeciwko dyskomfortowi podczas jazdy.

Dlaczego Terry?

Siodełko rowerowe Terry Figura Gel Max

Figura Gel Max

Siodełka Terry zostały opracowane w naszym laboratorium ergonomii z wykorzystaniem najnowszych technologii pomiaru nacisku we współpracy z naszym zespołem ekspertów składającym się z Dr. med. Uwe Niekerken (Urolog), Hedda zu Putlitz (Fizjoterapeuta) i Dr. Kim Tofaute (Naukowiec i Ergonomista).

Siodełko rowerowe Terry Figura Gel Max

Kształt siodła i zasada 3 stref komfortu zostały zaprojektowane specjalnie dla osiągnięcia wygody. Idealne tłumienie drgań osiągnięto dzięki piance Aircell Ergo w połączeniu z mikrokomórkami. Szyny siodła wykonane są z lekkiego Cro-mo, a samonośna strefa siedzenia absorbuje wstrząsy w okolicy guzów kulszowych.

Siodełko rowerowe Terry Figura Gel Max

Figura Gel Max

Konstrukcja siodełka prowadzi do skutecznego łagodzenia nacisku w strefie genitalnej i guzów kulszowych. Już nieznaczne poszerzenie siedziska skutecznie obniża ciśnienie.

Wąski kształt gwarantuje swobodę poruszania się. Nadaje się zarówno do sportu jak i rekreacji i jest idealnym rozwiązaniem dla rowerzystów z pochyloną pozycją na rowerze.

Siodełko rowerowe Terry Figura Gel Max

Wąski kształt gwarantuje swobodę poruszania się. Nadaje się zarówno do sportu jak i rekreacji i jest idealnym rozwiązaniem dla rowerzystów z pochyloną pozycją na rowerze.

Siodełko rowerowe Terry Figura Gel Max
Twój kod rabatowy na siodełka rowerowe Terry to: 3317


Siodełko rowerowe Terry Fisio Gel Max

Fisio Gel Max

Szerszy kształt tylnej części siodełka prowadzi do idealnego rozłożenia nacisku. Smukły profil w obszarze środkowym i przednim umożliwia komfortową zmianę pozycji siedzenia.

Siodełko rowerowe Terry Fisio Gel MaxSpecjalnie zaprojektowane do wyprostowanej pozycji siedzącej, gdy większość masy ciała spoczywa na siodełku. Fisio Gel Max doskonale nadaje się do jazdy na dużych odległościach.

Siodełko rowerowe Terry Fisio Gel Max
Twój kod rabatowy na siodełka rowerowe Terry to: 3317zobacz wszystkie siodełka rowerowe
zobacz siodełka rowerowe Terry