Hike.pl > Testuj z nami!

Testuj z nami!Chcesz przetestować odzież lub akcesoria sportowe?
Zobaczyć czy się sprawdzają?
I do tego dostać ten produkt za darmo?

Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu.

W zamian chcielibyśmy otrzymać sprawozdanie z przebiegu testu i Twoją bezstronną opinię. Jesteśmy równie ciekawi jak Ty.

Jak to działa?

Kupujesz produkt, testujesz, przesyłasz nam wyniki testu w formie artykułu wraz ze zdjęciami. Jeżeli tekst zostanie przez nas zaakceptowany, zwracamy połowę bądź całą sumę, jaką zapłaciłeś za testowany produkt. Produkt zostaje u Ciebie.

Napisz do nas z określoną propozycją: testowanie@hike.pl

Każde nawiązanie współpracy traktowane jest indywidualnie. Oferta testowania produktów nie określa i nie zawiera wszystkich produktów oferowanych na stronach sklepu www.hike.pl. Sklep może odrzucić propozycję testu, jeżeli nie spełnia ona wymogów jakościowych, określonych przez sklep. Ilość produktów przeznaczonych do testów jest limitowana - oferta jest ważna jeżeli limit nie został wyczerpany w określonym czasie. Szczegółowe zasady testu ustalane są oddzielnie z każdym testującym. Z racji dużego zainteresowania ofertą, odpowiedź może nastąpić z kilkudniowym opóźnieniem.


 
Drogi Kliencie!

25 maja w całej Unii Europejskiej wchodzą nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy kilka zmian.

• zaktualizowaliśmy politykę prywatności i plików cookies
• wprowadziliśmy opcję całkowitego usunięcia konta

Zgoda na przetwarzanie danych , o którą poprosimy Cię przy składaniu zamówienia wykorzystywane tylko w zakresie potrzebnym do jego realizacji
(czyli np. Twój adres przekazywany jest firmie kurierskiej w celu dostarczenia przesyłki).

Informujemy również, że obsługa plików cookies jest włączona w tym serwisie w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności i efektywności, jak i w celach statystycznych.
Możesz zmienić te ustawienia, klikając na przycisk obok. Zwróć jednak uwagę, że niektóre funkcje sklepu mogą nie działać poprawnie.