Hike.pl > Producenci > Spree

Spree

Spree
SPREE jest w stu procentach polską firmą, a całość produkcji odbywa się w Krakowie. Firma ma własne hale produkcyjne i magazynowe, park maszynowy, zatrudnia wykwalifikowany personel: szwaczki, dziewiarzy, projektantów, handlowców. Jedynie przędzę i materiały termoaktywne sprowadzają z Włoch, ze względu na ich najwyższą jakość. Spree to trzy serie czapek: City, Prosport, Fun oraz seria szali Scarfs, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spree to najwyższa jakość, komfort i styl. Spree to kilkudziesięciu specjalistów, którzy codziennie projektują i produkują wyjątkowe czapki. Tym, co powoduje, że mimo ogromnej konkurencji są liderem w produkcji czapek w Polsce, są: - niezwykła dbałość o jakość wykonania dzięki restrykcyjnemu systemowi kontroli jakości - bogate wzornictwo wynikające z doskonałego rozeznania przez nas światowych rynków (zdecydowana większość naszej produkcji znajduje odbiorców w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych) - stabilność produkcji – istnieje nieprzerwanie od ponad 20 lat stale powiększając bazę naszych klientów - najwyższy poziom obsługi sprzedażowej – produkty SPREE sprzedają tylko najlepsze sklepy sportowe i odzieżowe w całej Polsce. Nie znajdziecie ich Państwo w hurtowniach, na bazarach ani „w bramie" na ulicy, ponieważ poprzez sieć przedstawicieli dostarczają je bezpośrednio do dobrych sklepów. Spree to po prostu - czapka z głową! Spree to czapki z Krakowa !
Czapka 100% wełna merino czarna CIT 114B Spree
 
Czapka z membraną No-Wind z wełną merino  CIT 113A Spree grafitowa
Czapka 100% wełna merino czarna CIT 114B Spree
 
Czapka z membraną No-Wind z wełną merino CIT 113A Spree grafitowa
 
(0)  
 
 
(0)  
45.00zł
 
45.00zł
 
Drogi Kliencie!

25 maja w całej Unii Europejskiej wchodzą nowe zasady dotyczące ochrony prywatności klientów.
Troszczymy się o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wprowadziliśmy kilka zmian.

• zaktualizowaliśmy politykę prywatności i plików cookies
• wprowadziliśmy opcję całkowitego usunięcia konta

Zgoda na przetwarzanie danych , o którą poprosimy Cię przy składaniu zamówienia wykorzystywane tylko w zakresie potrzebnym do jego realizacji
(czyli np. Twój adres przekazywany jest firmie kurierskiej w celu dostarczenia przesyłki).

Informujemy również, że obsługa plików cookies jest włączona w tym serwisie w celu zapewnienia maksymalnej funkcjonalności i efektywności, jak i w celach statystycznych.
Możesz zmienić te ustawienia, klikając na przycisk obok. Zwróć jednak uwagę, że niektóre funkcje sklepu mogą nie działać poprawnie.